Baltic Beauty 2017

  • Ierakstīts: 13-11-2017 

DoubleSUN stends izstādē Baltic Beauty 2017

DoubleSUN stends izstādē Baltic Beauty 2017

Šogad Baltic Beauty 2017 izstādē, kopā ar Itāļu profesionālās matu kosmētikas ražotāju EMMEDICIOTTO, interesentus iepazīstinājām ar jaunu innovatīvu produktu – Splight, matu krāsām Brightcolor, MIA, un citiem EMMEDICIOTTO produktiem, kā arī ar Latvijā jau pazīstamo Intercosmo (Itālija) produkciju un ThatSO(Itālija) izsmidzināmo iedegumu.

Stilists no Itālijas Maurizio Isopi uz DoubleSUN skatuves veido modernas, košas frizūras izmantojot EMMEDICIOTTO MIA, Passion Deco un Brightcolor matu krāsu līnijas.

Maurizio Isopi Baltic Beauty 2017

EMMEDICIOTTO matu kosmētika

EMMEDICIOTTO ir inovatīva kompānija, kas piedāvā plašu klāstu kvalitatīvu matu profesionālās kosmētikas produktus. Kompānija veiksmīgi darbojas vairāk kā 20 pasaules valstīs saglabājot savu filozofiju – rūpējies par saviem matiem tikpat labi, cik par savu ādu‪, attīrot tos, uzturot pareizu mitruma līmeni, atbilstoši matu tipam, rūpējoties par izvēlētā stila saglabāšanu, tas ir gluži kā make-up priekš matiem.

EMMEDICIOTTO īpašnieks un mākslinieciskais direktors Mauro Sopranzetti ir starptautiski pazīstams matu un make-up stilists. Ar iegūtajām zināšanām un pieredzi visos kontinentos no ASV līdz tālajiem austrumiem, no Austrālijas līdz Eiropai, viņš ir palīdzējis izveidot pašus pazīstamākos produktus tirgū. Viņa kaislība, izturība un vīzija ļāva izveidot pašam savu inovatīvu uzņēmumu.

MIA matus krāsojošie krēmi

MIA matus krāsojošie krēmi

MIA krāsojošie krēmi noteikti ierindojas starp augstākās kvalitātes matu krāsošanas produktiem, tie pilnībā nokrāso sirmos matus, piedodot tiem mirdzumu, kas tikai pastiprinās laika gaitā. Tā ekskluzīvā formula bez parafenilendiamīna un ar mazu amonjaka saturu (1,5-4,5%) saudzē un nebojā matu struktūru.

MIA produkti satur aktīvās vielas ar augstu vitamīnu saturu un kosmētisko vērtību, kas ir iegūtas no pasiforas augļiem. Tie tiek audzēti Brazīlijā, Peru un Kolumbijā, no šo augļu sēklām tiek auksti izspiesta zeltaina aromātiskā eļļa, kas pēc tam tiek filtrēta un attīrīta, lai sniegtu maksimālo efektu. Pasiforas augļu eļļai piemīt nomierinoša, barojoša un mitrinoša iedarbība, produkti, kuros tiek izmantota šī eļļa padara matus zīdainus, gludus un neatstāj taukainu matu iespaidu.

Aktīvās sastāvdaļas:

  • Kviešu mikroproteīni, pateicoties to mazajam molekulārajam svaram un to struktūras radniecībai aminoskābēm, tie dziļi labo matus un pilnīgi dabiskā veidā atjauno to biezumu un struktūru.
  • lipofīlskābju maisījums, kas ir atvasināts no āboliem, apelsīniem, jāņogām un upenēm. Tas pasargā galvas ādu no niezēšanas un dedzinošas sajūtas MIA produktus padarot ļoti maigus un saudzējošus.

BRIGHTCOLOR – spilgtās matu krāsas no Itālijas

EMMEDICIOTTO spilgtākās matu krāsas

BRIGHTCOLOR līnijas produkti rada spilgtākās krāsas jebkuram matu tipam un ir piemēroti pat klientiem kam ir bijušas problēmas ar permanentām matu krāsām vai ir ļoti bojāti mati. Tas ir iespējams pateicoties tam, ka šīs līnijas krāsām nav vajadzīgs aktivators. BRIGHTCOLOR krāsas nesatur amonjaku vai tā biproduktus. Krāsa iestrādājas kutikulas slānī tādējādi radot dabiskas krāsas efektu. Tā dod brīnišķīgu spīdumu un kondicionē matus, padarot tos mīkstus un dzīvīgus. Mati nokrāsojas toni tonī vai tumšāki. Balinātus matus var nokrāsot ļoti spilgtos un modernos toņos.

Līnijā ir iekļautas 14 oriģinālas krāsas ar kurām var radīt gan tīras matētas krāsas, gan maksimāla spīduma efektu. BRIGHTCOLOR krāsas nesatur ne amonjaku, ne alkoholu, ne peroksīdu, tās ir proteīniem un kondicionēšanas elementiem bagātas.

Aktīvās sastāvdaļas:

  • Papaijas(Carica Papaya) auglis kas ir bagāts ar vitamīniem, mierālvielām, antioksidantiem un oligoelementiem – elementiem, kas ātri uzsūcas organismā un palīdz normalizēt enzīmu un hormonālās funkcijas.
  • Baltā tēja(Camellia Sinensis), viens no spēcīgākajiem pašreiz zināmajiem antioksidantiem dabā un satur daudzus vērtīgus elementus ieskaitot polifenolu, vitamīnus un citus.

EMMEDICIOTTO skūšanās kosmētika vīriešiem

Vīriešu skūšanās kosmētika

Īpaši vīriešiem EMMEDICIOTTO prezentē skūšanās krēmu, pēcskūšanās balzāmu, bārdas eļļu un anti-age sejas krēmu.

 

Mūsu komanda izstādē Baltic Beauty 2017

Rakstā izmantoti Kristaps Tukišs foto

 

 

 

Seko mums un uzzini jaunumus pirmais:

Komentāri nav atļauti.