Par Body Wave solāriju Double Sun studijā

  • Ierakstīts: 12-10-2017 

Body Wave solārijs

Body Wave sevī apvieno solāriju un trenažieri. Solārijā iebūvētā PROELLIXE vibrāciju plate ir klīniski apstiprināta un izmantojot dažādas vibrāciju frekvences iedarbojas uz muskuļiem, nervu sistēmu, asinsvadiem, ādu un hormonālo sistēmu. Jau pēc pirmā Body Wave seansa Jūs jutīsiet ka esat kļuvusi nedaudz tievāka, kājās būs sajūtama viegluma sajūta un Jūs izskatīsities atpūtusies un atslābinājusies. Body Wave seansa laikā mugurkauls atslābinās un ieņem pareizu pozīciju, acīmredzami uzlabojas stāja un veselības stāvoklis. Vibrācijas paātrina asinsriti, kas sauļošanās efektivitāti uzlabo par 50%.

PROELLIXE trīskārša iedarbība:

  • mehāniskā: vairumam cilvēku no ilgstošas sēdēšanas un lielu smagumu cilāšanas mugurkauls ir ieņēmis nepareizu pozīciju, PROELLIXE ar vairāku noteiktu vibrāciju palīdzību iztaisno un atgriež mugurkaulu pareizā stāvoklī. Cilvēks paliek lokanāks un aktīvāks.
  • ķīmiskā: muskuļi tiek stimulēti veidā, kas neizraisa sāpes pēc pirmā seansa un nerada nogurumu kā tas ir pēc treniņa. Seansa laika tiek aktivizēta limfodrenāža, novēršot celulīta parādīšanos un palīdzot atbrīvoties no tā.
  • neiroloģiskā: organismā izstrādājas endorfīns – laimes hormons, tāpēc, iznākot no solārija, cilvēks vienmēr ir smaidošs, ar sevi apmierināts un gatavs darbam.

PROELLIXE seanss ilgst 10 minūtes un ļauj izvēlēties vienu no trim veidiem:

  1. pretcelulīta programma aktivizē limfodrenāžu un vibromasāža novērš celulīta parādīšanos;
  2. programma notievēšanai ar vibromasāžas un augstas vibrāciju frekvences palīdzību samazina ķermeņa svaru katrā seansā, redzamu efektu panākot pēc 10 seansiem;
  3. fitnesa programma ar augstu un zemu frekvenču un vibromasāžas palīdzību nostiprina muskulatūru mugurā, vēderā, augšstilbos un kājās. Iegūsti stingrāku dibenu jau pēc 10 seansiem.

 

 

Seko mums un uzzini jaunumus pirmais:

Komentāri nav atļauti.