Cik bieži mazgāt matus?

  • Ierakstīts: 05-09-2017 

Šis jautājums tiek uzdots ļoti bieži. Atbilde vienkārša – mati jāmazgā tad, kad tie netīri. Seja taču tiek mazgāta katru dienu? Arī mati ir Jūsu ķermeņa sastāvdaļa, tie saņem tos pašus netīrumus, kas nokļūst uz sejas.

Mūsu kultūrā lielu iespaidu ir atstājuši Padomju laiku ieradumi, kad nebija iespējas nopirkt labus matu mazgāšanas līdzekļus un tos bieži mazgāja ar sārmainām ziepēm, kas pastiprināja matu izsausināšanu. Mīts, ka bieži mazgājot matus mēs tos padaram sausus ir no tiem laikiem. Galvenais, lai Jūs to darītu ar labu, Jūsu matiem, atbilstošu matu kosmētiku. Matu veidošanas līdzekļi arī jāizmazgā no matiem, jo tie rada nosēdumus un papildus slodzi.

Matu mazgāšanas līdzekli vienmēr var ieteikt profesionāls frizieris vai dermatologs. Jāņem vērā: vai mati ir krāsoti, vai balināti, vai matiem ir ilgviļņi, vai galvas āda jutīga, blaugznaina, varbūt ļoti taukaina. Varbūt tiem vajag apjomu vai mitrināšanu, bet varbūt barības vielas.

Šampūns var būt viena veida, bet maska vai kondicionieris cita. Mazgājiet kaut katru dienu, lai tie ir tīri un kopti. Daudzi faktori jāņem vērā. Ja nevarat pati izvēlēties, mēs palīdzēsim atrast jums piemērotākos matu kopšanas līdzekļus DoubleSUN studijā Avotu ielā 10.

 

 

Seko mums un uzzini jaunumus pirmais:

Komentāri


Šeit varat ierakstīt savu komentāru/viedokli/atsauksmi

*