EMMEDICIOTTO produkcijas prezentācija 19. martā

  • Ierakstīts: 28-03-2018 

Šī gada 19. martā viesnīcā “Days Hotel Riga VEF” notika EMMEDICIOTTO produkcijas prezentācija.  No Itālijas pie mums bija ieradies EMMEDICIOTTO īpašnieks un dibinātājs Maurizio Sopranzetti. Maurizio stāstīja par sevi, par EMMEDICIOTTO uzņēmuma izveidošanu un filosofiju un protams par EMMEDICIOTTO produkciju, tās pielietošanu un pārdošanu.

Dalībnieki tika iepazīstināti ar ozona līniju matu piesātināšanai ar skābekli, ķīmiskās taisnošanas procesu strādājot ar EMMEDICIOTTO produkciju un krāsošanas metodēm ar speciālo riņķi.  Krāsošana ar speciālo riņķi atvieglo friziera darbu, veidojot sarežģītus matu krāsojumus, piemēram, krāsojot ombre, šambrē(chambre), šatū, balayage un citās tehnikās.  Matu balināšanai šķipsnās, krāsošanas riņķis ļauj iztikt bez matu ietīšanas folijā un ērti sekot līdzi balināšanas procesam.

Maurizio dalījās dažādos amata noslēpumos, ko apguvis savas karjeras laikā, strādājot ar frizieriem visā pasaulē, kas atvieglo friziera ikdienas darbu.

Visiem, kas vēlējās, bija iespēja piedalīties praktiskajās nodarbībās iepazīstot EMMEDICIOTTO savām rokām.

Ar EMMEDICIOTTO produkciju vari iepazīties un to iegātāties DoubleSUN studijā Rīgā, Avotu ielā 10.

 
 

 Par EMMEDICIOTTO matu kosmētiku 

“EMMEDICIOTTO ir jauna inovatīva kompānija iedvesmojusies no GLOBAL BEAUTY koncepta.  Gan frizierim, gan klientam mēs piedāvājam visus nepieciešamos produktus, kuros apvienota kvalitāte, inovācija un stils.

Mūsu misija ir attiekties pret matu kopšanu tikpat rūpīgi kā  pret ādas kopšanu: pareizu attīrīšanu, mitrināšanu atbilstoši matu tipam un veikt beigu procedūru atbilstoši vēlamajam stilam, gluži kā uzklāt make-up uz matiem. Mēs gribam turpināt veidot matu dizainus, neaizmirstot par pašu galveno: stilistisko un tehnisko elementu. Tieši tāpat kā modes dizaineris izveido unikālu kleitu, izvēloties labāko audumu, tāpat matu stilists sasniedz labāko griezuma vai matu krāsas rezultātu tikai tad, ja mati ir labi mitrināti, veselīgi un spīdīgi jau no sākuma. Šī pieeja atspoguļo GLOBAL BEAUTY konceptu.  Mūsu sapnis ir likt katrai sievietei sajusties skaistākai.

Tas ir mērķis MAURO SOPRANZETTI, plaši pazīstamam vārdam starptautiskajā matu stilistu vidē.

“Ekspresionists” – frizūru mākslinieks. No ASV līdz Tālajiem Austrumiem, no Austrālijas līdz Eiropai viņš ir sakrājis savu zināšanu bāzi un dalījies tajā ar modes galvaspilsētām visā pasaulē.

Kā starptautiskas komandas mākslinieciskais direktors vienā no svarīgākajiem un inovatīvākajiem uzņemumiem pasaulē, matu kopšanas un make-up produktu līderim, viņš deva savu artavu, lai radītu pašus slavenākos produktus tirgū.

Šī pieredze ir atstājusi spēcīgu ietekmi uz biznesa aspektiem, kas skar produktu ražošanu, tādējādi veidojot alķīmiju, kas ļāva apvienot zināšanas, lai izveidotu savu zīmolu ar komandu, kuras pamatā ir kopīgas vērtības.” – EMMEDICIOTTO

 

 

Seko mums un uzzini jaunumus pirmais:

Komentāri nav atļauti.