Par matu kopšanas līdzekļiem vasarā, matu atdzīvināšanu un augšanas ātrumu

  • Ierakstīts: 25-09-2017 

Kā paātrināt matu augšanu?

Matu augšānas ātrumu ietekmē tikai Jūsu veselības stāvoklis un iedzimtība, kā arī psiholoģiskais aspekts. Rūpējaties par sevi un mati par to būs pateicīgi. Reklāmas bieži sola brīnumus, bet profesionāļu viedoklis ir pretējs – brīnumi nenotiek.

Par matu atdzīvināšanu

Ja Jūs regulāri krāsojat matus ar ķīmiskajām matu krāsām vai balināt, liekat ilgviļņus, tad tie sen vairs nav dabīgi. Mati ir piesātināti ar citām vielām. Lai, tie pēc izskata un sajūtām būtu veselīgi, mirdzoši, elastīgi un skaisti, tad matus regulāri jākopj ar speciālu kosmētiku. Mati var izskatīties slikti un nedzīvi arī veselības problēmu dēļ – tad jāvēršas pie medicīnas speciālistiem un jāmeklē problēma.

Par labu līdzekli matiem pēc saules

Pēc saules noteikti vajadzētu matus lutināt ar īpaši mitrinošiem līdzekļiem. EKSPERIENCES piedāvā īpašus produktus, gan pirms, gan pēc saules iedarbības uz matiem. Pēc saules matiem dabīgo mitrumu atdos Sun Pro šampūns un kondicionieris.

Kā matus saglabāt skaistus vasarā?

Vasarā jālieto speciāli matu kosmētikas līdzekļi , kas aizsargā matus no izžūšanas un pēc tam tos kopj, dodod pastiprinātu mitrināšanu. EKSPERIENCES SUN PRO saules līnijas šampūns un divfāžu keratīna filleris mitrinās, veidošanas vasks un krēms pasargās matus.

Seko mums un uzzini jaunumus pirmais:

Komentāri nav atļauti.