Lietošanas noteikumiem

Double Sun interneta veikala www.doublesun.lv lietošanas noteikumi

1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1.1. Double Sun interneta veikala www.doublesun.lv (turpmāk – Doublesun.lv) īpašnieks un uzturētājs ir SIA”Skaistuma saloni “Gabriels””

1.2. Šie noteikumi ir saistoši ikvienam Doublesun.lv lietotājam gan fiziskām, gan juridiskām personām (turpmāk – Lietotājs). Doublesun.lv lietošana ir iespējama tikai apliecinot piekrišanu un ievērojot lietošanas noteikumus.

1.3. SIA „Skaistuma saloni Gabriels” ir tiesības veikt izmaiņas lietošanas noteikumos un tie stājas spēkā līdz ar noteikumu publicēšanu www.doublesun.lv. Lietotāju pienākums ir pirms katra pirkuma izdarīšanas iepazīties ar Doublesun.lv lietošanas noteikumiem, tādējādi sekojot līdzi iespējamajām izmaiņām noteikumos.

1.4. Doublesun.lv veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās laika periodā no plkst. 9:00 – 18:00. Nepieciešamās konsultācijas par preci vai DoubleSun.lv lietošanu iespējams saņemt katru darba dienu laika periodā no plkst. 9:00 – 18:00. Konsultācijas iespējams saņemt pa tālr. 67802629, mob. tālr. 29198328 vai rakstot uz e-pastu: info@doublesun.lv

2. PRECES CENA UN APMAKSAS NOTEIKUMI

 2.1. Interneta veikalā Doublesun.lv visas preču cenas ir norādītas latos (EUR) ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 22% apmērā.

2.2. Doublesun.lv veikalā pieejamo preču un cenu piedāvājums ir spēkā, kamēr preces ir noliktavā, ja pēc pasūtījuma veikšanas tiks konstatēts, ka prece vairs noliktavā nav, tad Lietotājs par to tiks informēts un rēķinā tiks iekļautas tikai pieejamās preces.

2.3. Interneta veikalā doublesun.lv iekļautās preces un to cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojuma. Lietotājam ir spēkā tā preces cena, kura ir bijusi redzama Doublesun.lv pasūtījuma veikšanas brīdi.

2.4. Ar preču piegādi saistītās izmaksas rēķinā tiek iekļautas atsevišķi atkarībā no izvēlētā piegādes veida.

2.5. Par preci Lietotājam ir iespējams norēķināties pārskaitot naudas līdzekļus uz rēķinā norādīto kontu vai arī veicot apmaksu skaidrā naudā pie preces saņemšanas  veikalā Rīgā, Avotu iela 10.

2.6. Izvēloties bankas pārskaitījumu kā apmaksas veidu par apmaksas brīdi tiks uzskatīta diena, kurā naudas līdzekļi tiks ieskaitīti SIA „Skaistuma saloni Gabriels” norēķinu kontā.

3. PRECES PIEGĀDES NOTEIKUMI

 3.1. Doublesun.lv Lietotājs prece tiek piegādā ar kurjera starpniecību vai arī Lietotājam pašam ir iespēja saņemt iegādāto preci oficiālā izplatītāja veikalā Rīgā,Avotu ielā 10.

3.2. Piegāde tiek veikta uz Lietotāja norādīto adresi, ja adrese norādīta neprecīzi vai to nav iespējams atrast, tad Lietotājam atkārtoti jāveic maksājums par preces piegādi un pēc apmaksas saņemšanas prece tiks nogādāta atkārtoti.

3.3. Doublesun.lv pasūtītā prece Lietotājam tiek nogādāta 3 darba dienu laikā no brīža, kad tiek saņemta pasūtījuma apmaksa.

3.4. Piegādes maksa var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojuma. Lietotājam ir spēkā tā piegādes cena, kura ir bijusi redzama Doublesun.lv pasūtījuma veikšanas brīdi.

4. GARANTIJAS UN PRECES ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

4.1. Iepirkšanās Doublesun.lv interneta veikalā notiek saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un LR Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

4.2. SIA „Skaistuma saloni “Gabriels”” garantē preces kvalitāti, bet Lietotājam saņemot preci ir pienākums pārbaudīt preces kvalitāti, ja Lietotājs konstatē iztrūkumu vai sliktu kvalitāti Lietotājam tas 24 (divdesmit četru) stundu laikā ir rakstveidā jāpaziņo Doublesun.lv īpašniekam nosūtot e-pastu uz adresi: info@doublesun.lv. Ja Lietotāja konstatētie trūkumi būs pamatoti SIA „Skaistuma saloni “Gabriels”” piegādās izstrūkstošo preci vai apmainīs preci, lai tā atbilstu noteiktajām kvalitātes prasībām.

5. CITI NOTEIKUMI

5.1. Lai veiktu pirkumu Doublesun..lv interneta veikalā Lietotājam ir pienākums sniegt visus nepieciešamos datus pasūtījuma noformēšanai. Lietotājs ir atbildīgs par sniegto datu patiesumu.

5.2. Visi Lietotāju sniegtie dati iepirkšanās procesa veikšanai netiek izpausti trešajām pusēm un tiek izmantoti tikai pakalpojuma sniegšanas nodrošināšanai.

5.3. Doublesun.lv var izmanot Lietotāja sniegtos datus, lai sniegtu lietotājam ar preces iegādi vai preces reklāmu saistītu informāciju, ja Lietotājs nevēlas saņemt šo informāciju viņam ir tiesība atteikties no informācijas saņemšanas.

 

Komentāri


Šeit varat ierakstīt savu komentāru/viedokli/atsauksmi

*