Matu kosmētikas prezentācija kopā ar EMMEDICIOTTO

  • Ierakstīts: 20-01-2018 

Matu kosmētikas prezentācija

Pirmdien, 15.janvārī kopā ar EMMEDICIOTTO meistaru Boris Obreski visiem interesentiem prezentējām EMMEDICIOTTO proukciju un demonstrējām EMMEDICIOTTO BRIGHTCOLOR un SPLIGHT  matu krāsu līnijas un MP kompleksa izmantošanu.

Sākumā Boris sniedza īsu lekciju par EMMEDICIOTTO kompāniju un tās izstrādātajām produktu līnijām – matu krāsām, matu veidošanas un kopšanas līdzekļiem. Produktu demonstrācijā galveno uzsvaru liekot uz BRIGTCOLOR krāsām, SPLIGHT līniju šķipsnu ietonēšanai ar fēnu vai matu taisnotāju un MP kompleksu, kas palīdz “atjaunot” matu balināšanas un krāsošanas laikā, aizpildot bojātās mata daļas, kā arī mazina ādas kairinājumu procedūras laikā.

Prezentācijas laikā dalībniecēm bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par matu krāsām, krāsošanas tehnikām un citām EMMEDICIOTTO piedāvātajām procedūrām un produktiem. Drosmīgākās tika aicinātas pievienoties Borisam un izmēgināt EMMEDICIOTTO savām rokām.

Pasākuma otrajā daļā DoubleSUN studijā, Boris turpināja iepazīstināt ar EMMEDICIOTTO krāsu līnijām, kā arī ozona terapiju matiem, kas padara tos zīdainus un ļoti mīkstus.

 

Ar EMMEDICIOTTO produkciju vari iepazīties un to iegātāties DoubleSUN studijā Avotu ielā 10.

 

 

 

 

 

 

Par EMMEDICIOTTO matu kosmētiku

“EMMEDICIOTTO ir jauna inovatīva kompānija iedvesmojusies no GLOBAL BEAUTY koncepta.
Gan frizierim, gan klientam mēs piedāvājam visus nepieciešamos produktus, kuros apvienota kvalitāte, inovācija un stils.

Mūsu misija ir attiekties pret matu kopšanu tikpat rūpīgi kā  pret ādas kopšanu: pareizu attīrīšanu, mitrināšanu atbilstoši matu tipam un veikt beigu procedūru atbilstoši vēlamajam stilam, gluži kā uzklāt make-up uz matiem.
Mēs gribam turpināt veidot matu dizainus, neaizmirstot par pašu galveno: stilistisko un tehnisko elementu.
Tieši tāpat kā modes dizaineris izveido unikālu kleitu, izvēloties labāko audumu, tāpat matu stilists sasniedz labāko griezuma vai matu krāsas rezultātu tikai tad, ja mati ir labi mitrināti, veselīgi un spīdīgi jau no sākuma. Šī pieeja atspoguļo GLOBAL BEAUTY konceptu.
Mūsu sapnis ir likt katrai sievietei sajusties skaistākai.

Tas ir mērķis MAURO SOPRANZETTI, plaši pazīstamam vārdam starptautiskajā matu stilistu vidē.

“Ekspresionists” – frizūru mākslinieks. No ASV līdz Tālajiem Austrumiem, no Austrālijas līdz Eiropai viņš ir sakrājis savu zināšanu bāzi un dalījies tajā ar modes galvaspilsētām visā pasaulē.

Kā starptautiskas komandas mākslinieciskais direktors vienā no svarīgākajiem un inovatīvākajiem uzņemumiem pasaulē, matu kopšanas un make-up produktu līderim, viņš deva savu artavu, lai radītu pašus slavenākos produktus tirgū.

Šī pieredze ir atstājusi spēcīgu ietekmi uz biznesa aspektiem, kas skar produktu ražošanu, tādējādi veidojot alķīmiju, kas ļāva apvienot zināšanas, lai izveidotu savu zīmolu ar komandu, kuras pamatā ir kopīgas vērtības.” – EMMEDICIOTTO

 

 

Seko mums un uzzini jaunumus pirmais:

Komentāri nav atļauti.