Nāc, izbaudi un paildzini ādas skaistumu ar Collagen BodyWave!

  • Ierakstīts: 21-10-2016 

Dzirdot vārdu – kolagēns, pirmais, kas nāk prātā, ir lasītie fakti par to, ka šī ir viela, kas palīdz mūsu ādai saglabāties jaunai un skaistai… un, protams, kura no mums gan negrib skaistu un mirdzošu ādu, vai ne? Kolagēns sastāda aptuveni 30% no mūsu ķermeņa kopējās olbaltumvielu masas, taču runājot tieši par ādu, tai kolagēns ir vitāli svarīgs, jo 75% olbaltumvielu, kuras veido mūsu ādu ir tieši kolagēns! Tātad – kolagēns savā būtībā veido struktūru, kas satur kopā mūsu ādu, gādā par tās elastību, gludumu un skaistu, jauneklīgu un veselīgu izskatu.

Kolagēnu mūsu ķermenis ražo pats, taču intensīvi tas notiek līdz apmēram 25 gadu vecumam. Pēcāk kolagēna ražošanas tempi arvien samazinās, kas, protams, ir saistāms ar pirmajām novecošanās pazīmēm, kas mūs sāk piemeklēt tieši šajā vecumā. Protams, uzreiz kolagēna ražošanas samazinājums nav jūtams, jo organisms ir uzkrājis kolagēna rezerves. Taču tad, kad šīs rezerves sāk izsīkt un kļūst nepietiekamas, parādās pirmās novecošanās pazīmes – smalkas līnijas sejas ādā, mazas grumbiņas u.c. Kolagēna rezervju arvien lielāks izsīkums arvien skaidrāk norāda uz nepatīkamo – sejas āda sāk manāmi novecot. Tātad – gadiem ejot, mūsu organisms saražo arvien mazāk kolagēna, taču patērē tik pat, līdz ar to rodas disbalanss – kolagēna nepietiek!

Ir noticis apvērsums skaistumkopšanas industrijā un atklāts ideālais jaunības saglabāšanas veids – tā ir iekārta, kas atjauno ādas kalogēnu, nostiprina un nogludina ādu, nostiprina ķermeņa muskulatūru, paceļ un padara stingru pēcpusi, iztaisno mugurkaulu, palīdz no organisma izvadīt lieko šķidrumu, iekustina visus skaistuma procesus organismā. 

Collagen BodyWave ir pirmā skaistumkopšanas iekārta, kas nodrošina VISA ķermeņa ādas atjaunināšanas terapiju ar Collagen Activator 633nm frekvences gaismas lampām. Īpašās nanotehnoloģijas vada skaistos rozā gaismas viļņus tavā ādā un atlaujo tavu dabiskā kalogēna līmeni. Ādas poras samazinās, ja tās bijušas paplašinātas, ādai uzlabojas elastība, sīkās krunciņas izlīdzinās.

Nezini, kā pēc dzemdībām savam vēderiņam atgriezt elastību, lai „liekā, izstaipītā” āda efektīvāk sarautos un strijas mazinātos? Lūk – Collagen BodyWave Avotu ielā 10, skaistuma studijā DoubleSun. Seanss ilgst 15 minūtes, kura laikā darbojas kalogēns un arī figūras korekcijas trenažieris – unikāls apvienojums! Viena seansa cena pagaidām ir 5eur. Acīm redzamam efektam (ko tavs kosmetologs noteikti ievēros), nepieciešami 6-10 seansi. Nāc, izbaudi un paildzini ādas skaistumu!

Seko mums un uzzini jaunumus pirmais:

Komentāri nav atļauti.