Par matu kopšanu ikdienā un spīdīgākiem matiem

  • Ierakstīts: 05-10-2017 

 

Par matu kopšanu ikdienā

MATUS JĀKOPJ AR MĪLESTĪBU. Mati ir Jūsu ķermeņa sastāvdaļa, kura neprot raudāt, ja sāp.

Tātad mati jāmazgā tad, kad tie ir netīri. Katram cilvēkam tas ir individuāli. Nebaidieties to darīt katru dienu, ja ir nepieciešamība, nebaidieties to darīt ar profesionāliem matu kosmētikas līdzekļiem. Prasiet padomus saviem frizieriem vai pārdevējiem kosmētikas veikalos.

Ikdienas vajadzībām būtu nepieciešams
1) šampūns,
2) kondicionieris vai balzāms,
3) matu maska ar spēcīgāku iedarbību,
4) vasarā speciāli saules sērijas produkti.

Matiem vajadzīgas barības vielas un mitruma vielas un pats galvenais Jūsu rūpes par tiem!

Galvenais rūpējaties par savu veselību un mati tad būs pateicīgi. Lietojiet labus šampūnus, pēc katras mazgāšanas matus pabarojiet vai padzirdiet ar kondicionieri, balzāmu vai masku. Atrodiet laiku, un veiciet galvas ādas masāžu, kas uzlabos asinsriti un veicinās matu sakņu apasiņošanu.

Ko var panākt ar galvas masāžām un cik biežas tās ieteicamas?

Galvas masāža būtu ietecami visiem, tā uzlabo asinsriti un Jūsu labsajūtu. Jo labāka asinsrite, jo labāk tiek appasiņots matu sīpoliņš, no kura aug mats. Piemēram salonā „Double Sun“ izmantojot profesionālo matu kosmētiku EKSPERIENCE, tiek piedāvātas speciālas procedūras, kuru laikā veic galvas ādas masāžu. Tās biežumu ieteiks profesionālis.

Kā matus padarīt spīdīgākus?

Matus spīdīgākus dara to pareiza kopšana. Pēc matu mazgāšanas būtu jālieto kāds kondicionieris, balzāms vai  maska, kas aizvērs mata struktūru, līdz ar to tas būs gluds, spīdīgs un labi izskatīsies. Var papildus, lietot dažādus veidošanas līdzekļus, kas piešķirs papildus spīdumu.

 

 

 

Seko mums un uzzini jaunumus pirmais:

Komentāri nav atļauti.