That’so uzsmidzināmais iedegums

Iedegumu var iegūt uzreiz, to uzsmidzinot. Ar That’so Jūs varat iegūt vienmērīgu, dabisku un veselīgu iedegumu bez UVA staru iedarbības.

Iedegums bez saules ir kā make-up, tādēļ lai rezultāts būtu pārliecinošs, jāievēro daži nosacījumi. Gatavojoties apsmidzināšanas procedūrai, vismaz 24 h iepriekš vēlams noskrubēt ķermeni un lietot mitrinošu krēmu. Pirms pašas procedūras nevajadzētu lietot smaržas vai dezodorantu, kā arī ieteicams uz procedūru ierasties tumšā, brīvi krītošā apģērbā. Savukārt pēc iedeguma uzsmidzināšanas 4 – 6 stundas nedrīkst būt nekāda saskare ar ūdeni, pat roku mazgāšana un raudāšana, kā arī, lai nodrošinātu iedeguma ilgnoturīgumu, nevajadzētu lietot skrubi, apmeklēt pirtis un hlorētus baseinus vai veikt vaksācijas procedūras.
Iedegums bez saules apvieno mirdzoši zeltaina un vienmērīga ādas toņa iegūšanu, kā arī tas mitrina ādu un pasargā pret novecošanos. That’so Sun Make-up pamatā ir cukurbiešu sakņu ekstrakts, alveja un citas dabiskās sastāvdaļas, kas uzlabo krāsas kvalitāti. Visi That’soprodukti ir dermatoloģiski testēti laboratorijā.

 

Par iedegumu bez saules īpaši sajūsmināti būs tie, kuri:

  • vēlas iedegumu iegūt nekavējoties, jo drīzumā paredzēts, kāds nozīmīgs pasākumus (kāzas, balles, prezentāciju vadīšana, atvaļinājums un citi pasākumi);
  • sauļojas saulē vai solārijā, bet vēlas iegūt intensīvāku iedeguma toni;
  • ir ļoti aizņemti un viņiem nav laika sauļoties;
  • medicīnisku iemeslu dēļ nedrīkst sauļoties ne saulē, ne solārijā;
  • rūpējas par savu veselību un ādas veselīgā izskata un stāvokļa saglabāšanu.

Izsmidzināmo iedegumu manuāli vai automātā iespējams iegūt Double Sun skaistuma studijā:

 

Avotu ielā 10, Rīga

Tālr. :67802629, Mob. tālr. 29414419
That’so Sun Makeup produktus mājas lietošanai iespējams iegādāties mūsu interneta veikalā šeit.